17.06.2017 godz. 20:00

Nowa Kolonia / Gdańsk Wrzeszcz

Dym to niezależny label z Gorzowa Wielkopolskiego skupiający się na nieszablonowych, często lokalnych zjawiskach muzycznych, niezależnie od ich formy lub gatunku. Poza wydawaniem płyt i graniem piosenek dym organizuje również Dym Festival.

al_most (live)
wrong dials (live)
The Facebug (live)

wrong dials czyli Mateusz Rosiński, dj, producent i promotor Gorzowa Wielkopolskiego, który dał się już niejednokrotnie poznać tworząc inne projekty. Jako aktywny muzyk,organizator koncertów i założyciel niezależnych wydawnictw płytowych Please Feed My Records i obecnie Dym Records skutecznie promuje lokalną scenę .Rosiński jest również jednym z filarów działalności klubu CKN Centrala oraz organizatorem Dym Festival'u w Gorzowie Wielkopolskim.Twórczość wrong dials docenili zarówno organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice jak i dziennikarze The Quietus czy Estrada i Studio. Projekt oscyluje wokół nieszablonowych brzmień i nie jest ukierunkowany na konkretny styl czy gatunek.

al_most ~ Wojtek Krzyżanowski, interesuje się racjonalnością muzyki, 5 lat studiuje muzykologię na UAM (ale nie ma dyplomu bo się nie uczy), kiedyś dużo grał na instrumentach, studiuje również kompozycję elektroakustyczną na poznańskiej akademii muzycznej, tworzy kompozycje eksperymentalne i konceptualne, dużo śpi.

The Facebug - wspólny projekt Mateusza i Wojtka nastawiony głównie na improwiację. 

dymrecords.bandcamp.com/
facebook.com/dymrecordsmusic


Bilety:
I pula 10 pln
II pula 20 pln

Koncert odbywa się w ramach projektu OPEN
Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańsk
Organizator: Kolonia Artystów

Patronat:
Glissando
Nowe idzie od morza
Konkubinat Kultury
Metropolitalna Karta do Kultury