Nabóru na otwarte pracownie artystyczne w ramach projektu ?DOM ? Dolne Otwarte Miasto?

„DOM – Dolne Otwarte Miasto” to projekt polegający na utworzeniu w przestrzeni Dolnego Miasta otwartych pracowni artystycznych. W ramach projektu powstaną pracownie multimedialne i interdyscyplinarne, w których odbywać się będą cykliczne, bezpłatne spotkania warsztatowe dla mieszkańców Dolnego Miasta. Powstanie przestrzeń wystawiennicza, w której nastąpi wymiana doświadczeń i dialogu pomiędzy mieszkańcami i artystami. ”DOM” to miejsce w którym odbędą się autorskie wykłady, wystawy, warsztaty i spotkania. Dostępność i otwartość pracowni również w soboty i niedziele oraz po godzinach pracy czyli po godzinie 16-tej. Dodatkowo stała obecność artystów w przestrzeni Dolnego Miasta w płynie prestiżowo i przyniesie pozytywny wydźwięk wśród mieszkańców i uczestników wydarzeń artystycznych.

Nabór organizowany jest przez Kolonię Artystów w ramach projektu „DOM – Dolne Otwarte Miasto”, który jest realizowany z projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie:
www.dolneotwartemiasto.blogspot.com
Nabór trwa do 28.08.2012

Wyniki naboru na Otwarte Pracownie Artystyczne

Ogłaszamy listę artystów którzy zgłosili najciekawsze projekty i zostali rezydentami projektu "DOM - Dolne Otwarte Miasto"


Kamila Model i Łukasz Patelczyk
Julia Kaprzak i Kinga Kwiczor
Dominik Rudasz
Fab Lab

Dziękujemy za udział w naborze.