Wernisaż

18.01.2013 | piątek | godz. 18.00 | Kolonia Artystów ul. Miszewskiego 18 | Wrzeszcz

"MY SECOND NAME IS DEATH" jest projektem fotograficznym, dotyczącym tematu przemijania, śmiertelności i śmierci człowieka. Człowiek mądry rozpoznaje przyczynę i skutek, a także zmienność i nierzeczywistość wszystkich rzeczyi dlatego stara się każde nawet najdrobniejsze działanie wykonywać świadomie, ze współczuciem i zrozumieniem oraz unikać wszelkich, szkodliwych zachowań.
Jeżeli już za życia potrafimy stać z faktem śmierci twarzą w twarz i nie wypieramy go, żyjemy bardziej świadomie w Tu i Teraz.

Po otwarciu wystawy Małgorzaty Ziębińskiej w Kolonii Artystów, zapraszamy o godzinie 19.30 na wernisaż prac Tomasza Mroza pt. "Bóg się mamo nie pomylił" | Gdańska Galeria Miejska 1, ul. Piwna 27-29 | więcej info: http://www.ggm.gda.pl/

O MNIE:

"Nazywam się Małgorzata Ziębińska, pochodzę z Gdańska.
Fotografuję od zawsze. Realizuję własne projekty fotograficzne oraz zlecenia komercyjne.
Zajmują się też kreacją wizualną i fotografią dla Teatru Cynada. Projekt obejmuje kampanię promującą w spójny wizerunkowo sposób gdański Teatr Cynada Bożeny Eltermann.
Poprzez realizację autorskich sesji i starannie zaplanowane kampanie wizerunkowe staram się pokazać nowatorskie podejście do reklamy, gdzie duży nacisk kładę na fotografię.

Co jest dla mnie istotne w twórczości ?
Fascynuje mnie piękno, staram się kultywować piękno.
Inspiruje mnie nierealność i zjawiskowość życia i świata, które mają dla mnie posmak snu."

Projekt

"MY SECOND NAME IS DEATH" zrealizowany został ze Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.
Wystawa zrealizowana ze środków własnych Kolonii Artystów.