Closed Show

jest dostosowaniem strategii do zasobów i kreowaniem wydarzeń w porozumieniu z artystami. Jest to cykl comiesięcznych, bezpłatnych koncertów i spotkań z artystami, którzy zaprezentują swoje najnowsze innowacyjne projekty.

Spotkania z muzykami podczas próby dźwiękowej, mają wypełnić lukę jaka istnieje pomiędzy oficjalnymi instytucjami kultury oraz klubami czy galeriami zajmującymi się promocją sztuki.

Zależy nam na edukacji muzycznej, dlatego podczas spotkań zadbamy o świadome odsłuchiwanie prezentacji muzycznych przygotowanych przez artystów. 

Projekt ma na celu prezentację najciekawszych projektów muzycznych i wideo.

Uważamy, że projekt "Closed Show" ma szansę zgromadzenia wielu ludzi, których działanie nie jest nastawione na finansowy zysk, którzy są zdolni tworzyć sztukę dla sztuki, dla odbiorcy, a przede wszystkim dla przyjemności. 

Stworzenie alternatywnej platformy, która umożliwia produkcję i dzielenie się wiedzą wśród równych partnerów to cel, który od początku przyświecał działaniom Kolonii Artystów. Projekt jest wydarzeniem cyklicznym i jest organizowany od 2011 roku. 

WIĘCEJ NA WWW.CLOSEDSHOW.BLOGSPOT.COMDofinansowano

Projekt Closed Show dofinansowano ze środków Miasta Gdańska. 

PATRONAT MEDIALNY

www.trojmiasto.pl

PATRONAT MEDIALNY

www.popupmusic.pl

PATRONAT MEDIALNY

LINEOUT

PATRONAT MEDIALNY

www.musicis.pl