Closed Show | LOSCIL

24.03.2013, godz. 19.00 | KA | Miszewskiwgo 18 | Gdańsk Wrzeszcz 
Wstęp na zaproszenia. 

Loscil to electroniczno ambientowy projekt Scotta Morgana, z Vancouver, BC. Nazwa Loscil wzięła się z funkcji „oscylatora pętli” (loscil) w Csound. Scott Morgan jest również perkusistą w zespole grającym indie Destroyer z Vancouver.

Projekt Closed Show dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.
Vizualizacje: SG 

LOSCIL

ma na koncie ma 7 płyt, gra od 1999 roku. Własnym sumptem wydał album zatytułowany „New Demonstration of Thermodynamic Tendencies”, którym zwrócił uwagę na muzykę eksperymentalną wytwórni Kranky, którzy podpisali z Morganem kontrakt na wydanie swojego debiutanckiego albumu „Triple Point” w 2001 roku.  W 2005 roku Morgan wydał  album „Stases” - zbiór dźwięków samolotów bezzałogowych, dla Kranky Records. Album został udostępniony do pobrania za darmo ze strony One Records.

Koncert marcowy Loscila w Kolonii Artystów bedzie częścią europejskiej trasy promującej jego najnowszy album pt. „Sketches From New Brighton” nakładem wytwórni Kranky.

LOSCIL | Closed Show | promo video from Kolonia Artystów on Vimeo.

ZAPROSZENIA

Ze względu na duże zainteresowanie występem Loscila, zdecydowaliśmy się na następujące zasady rezerwacji zaproszeń:

1. Prosimy o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem na adres: kolonia.artystow@gmail.com, w tytule "LOSCIL". Zapisy na listę gości od 1.03 do wyczerpania miejsc (50 zaproszeń). 
2. W piątek 22.03.2013 od godziny 17.00 do 20.00, osobisty odbiór zaproszenia w Kolonii Artystów. 
3. Przy wejściu na koncert należy pokazać zaproszenie i podać nazwisko. 

Uwaga, uwaga, uwaga!!!

Pula 50 zaproszeń została zarezerwowana, zapraszamy wszystkich, którzy otrzymali potwierdzenia rezerwacji mailem o ich osobisty odbiór w piątek 22.03.2013 od godziny 17.00 do 20.00 w Kolonii Artystów we Wrzeszczu. 

PATRONAT MEDIALNY

www.trojmiasto.pl

Dofinansowano

„Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska”.

PARTRONAT

www.popupmusic.pl

Patronat Medialny

LINEOUT