ARTONAUTYKA!

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu ARTONAUTYKA!

?

Tym razem głównym tematem będzie problematyka sound designu na przykładzie muzyki elektronicznej.

?

SPOTYKAMY SIĘ w NOWEJ KOLONII ARTYSTÓW (http://www.kolonia-artystow.pl/)
ul. Al. Grunwaldzka 51
Spotkanie –14 czerwca, godzina 18.30-20.00
Warsztaty – 16 czerwca, godzina 17.00-20.30

?

More info? >> priv
Zapisz się na warsztaty >> warsztaty.artonautyka@gmail.com

?

Kolektyw Soundcheck Sessions poprowadzi dla Was spotkanie i warsztaty w ramach SOUND DESIGNU.

Oto ich krótka historia oraz szczególne dokonania:

Kolektyw został założony w październiku 2015 r., kiedy to zorganizował pierwsze, otwarte, elektroniczne jam session w sopockim klubie SOHO. Jego powstanie było naturalną kontynuacją organicznych działań założycieli kolektywu, które sięgają 2013 r. W tym czasie zaczęli spotykać się w kameralnych miejscach, z różnymi muzykami, aby eksperymentować z dźwiękiem. Współpraca toczyła się owocnie, co pozwoliło na skrystalizowanie się wspólnej wizji przyszłości. Powstało Soundcheck Sessions, założycielami są Zambari oraz Jakub Pepliński (Convergence). Niedługo później, jako aktywny członek kolektywu, dołączył Kacper Graczyk (coding).

Głównym obszarem, na którym skupia się zespół, to angażowanie muzyków, na każdym stopniu rozwoju, do uczestnictwa w muzycznych sesjach. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. W bardzo krótkim czasie zdołały przyciągnąć dziesiątki muzyków, którzy współuczestniczą w improwizowaniu muzyki na żywo. To artystycznie stymulujące i wartościowe doświadczenie. Jednym z głównych założeń tych wydarzeń jest zacieranie granic między odbiorcami a wykonawcami. Podczas eventów słuchacze mogą z bliska zobaczyć proces twórczy. Ponadto Soundcheck Sessions jest otwarte na dzielenie się wiedzą. Od marca 2016 r. organizuje warsztaty dotyczące technik i technologii audio. Kompetencje członków kolektywu pokrywają szerokie spektrum tematów z dziedziny audio i video.

??

Artonautyka - przestrzeń_laboratorium dla osób zainteresowanych branżą kreatywną, tworzeniem. Przestrzeń_laboratorium, w której spotkania i warsztaty prowadzone są przez twórców i młodych, pełnych energii pasjonatów. ARTONAUTYKA to projekt, który powstał z myślą o młodych ludziach, i ICH PASJACH, o tym co dla NICH WAŻNE.

???

???

Partnerami projektu są gdańskie organizacje pozarządowe oraz firmy, które wpisują się w formułe współpracy kultury i biznesu:

? KreatywnaPedagogika
? Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska
? Kolonia Artystów
? WL4 - Art Space
? Sztuka Wyboru
? Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

Projekt dofinansowano z funduszy Miasta Gdańska.