PIĄTEK, 23 CZERWCA 2023 O 19:00 – 22:00

Garaż130 | spotkanie autorskie + minikoncerty

Spotkanie autorskie w Kolonii Artystów w Gdańsku pt : "ZIN Garaż130 od pomysłu do realizacji".

- 1,5 roku pracy

- 21 twórców 

- 5 tłumaczy 

- 3 języki 

- wydawnictwo papierwdole

__________________________

Spotkanie autorskie 1 h 

Spotkanie z Luxem i Dżastą, twórcami Zina Garaż130, który jest pierwszą niezależną publikacją przedstawiającą twórczość artystów odwiedzających wrzeszczański Garaż130. Po spotkaniu minikoncerty i wystawka płyt zespołów Garażowych.

__________________________

Minikoncerty 1 h

Lucas Froeliger to francuski artysta multimedialny mieszkający między Paryżem a Gdańskiem.Jego produkcja tworzyw sztucznych opiera się na kodach i strukturach stworzonych przez człowieka. Na skrzyżowaniu projektowania graficznego, performansu i sztuk wizualnych bada konwencje społeczne, kody estetyczne i afordancyjne, a także systemy oprogramowania, aby je obalić i zdemaskować.Jest także muzykiem i kompozytorem, którego dźwiękowa produkcja oscyluje między utworami elektronicznymi, akustycznymi utworami ambientowymi oraz ścieżkami dźwiękowymi do filmów i gier wideo pod pseudonimem Light Process.

Jego muzykę można znaleźć tutaj : https://open.spotify.com/artist/6DQCKJBAonx3WJXMtjNn5B

Produkcja artystyczna tutaj: https://www.instagram.com/light_process_/

Więcej projektów i współpracy: https://linktr.ee/Light_Process

Justyna Dżasta Michelle Kwiecińska to mieszkająca w Gdańsku, a pochodząca z Wałbrzycha animatorka kultury. Jest pomysłodawczynią powstania Zina Garage130 i koordynatorką jego realizacji. Artystka wielomediowa, poetka, performerka, która realizuje się w projekcie muzycznym Kręgi w Zbożu. Tego lata zapowiada się, że zbożowa rdza ogarnie pola. Brzmienie zbożowej rdzy przywoła zwidy, śnidy, halucynajce i inne takie wielkie niewiadome zaś wiadome jest, że tworzą się za pomocą instrumentu typu Hang Drum i porywa słuchaczy niczym UFO do kosmicznej patelni.

Muzyka, współprace artystyczne: https://linktr.ee/michellefreeride